Hledat

Výrobci

Kategorie

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Používání těchto webových stránek podléhá zásadám ochrany osobních údajů společnosti Martin Kouba, se sídlem Zoufalka III/1027, 58401 Ledeč n.S. IČ76172406 (dále jen „Provozovatel“). Zásady ochrany osobních údajů jsou poskytovány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR).

Centrumsvitidel.cz si váží vaší důvěry a chrání vaše data před zneužitím. Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Bezpečnost vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější služby, potřebujeme některá vaše data znát. Veškeré informace o vaší osobě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému.

Souhlas se zpracováním osobních dat

Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu Centrumsvitidel.cz , dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o vás a vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Údaje o vašich objednávkách

Údaje o vašich nákupech v internetovém obchodě Centrumsvitidel.cz jsou shromažďovány. Je to nutné kvůli zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a v neposlední řadě mohou tato data posloužit i vaší zpětné kontrole.

Vymazání osobních údajů

V případě, že chcete, aby vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, zašlete prosím žádost o vymázání osobních údajů na adresu info@centrumsvitidel.cz. Vaše osobní údaje budou neprodleně z databáze odstraněny, v případě dalších nákupů budete muset vytvořit zcela nový zákaznický účet.


DomůDomů